כניסה למערכת

משתמש קיים

דוא''ל/שם משתמש סיסמא
שכחת סיסמא ?

משתמש חדש

תרגול SPSS

כאן תוכל למצוא תרגילים במתכונת מבחן רב ברירה לנושאים השונים בתוכנת ה-SPSS. ניתן לבחור 3-5 נושאים לכל מבחן מרשימת הנושאים האפשריים. כל מבחן מורכב מ 20-21 שאלות (בבחירה אקראית של המערכת) מתוך הנושאים השונים שבחרת, וניתנות לך 120 דקות לפיתרונו.

במידה ומאיזושהי סיבה התוכנה/המחשב יסגרו באמצע  הבחינה (המחשב כבה, הפסקת חשמל וכד'), זכותך לסיים את המבחן שהזמנת תישמר ותוכל להתחבר למערכת (Login) ולהמשיך מהנקודה שבה הפסקת את המבחן.

במידה וסיימת את הבחינה בטרם הסתיימו שעתיים, תוכל להיכנס שוב למערכת ולפתור את המבחן פעם נוספת, או לצפות בשאלות המבחן ובתשובות שענית.

בסיום המבחן תקבל את רשימת השאלות עליהן ענית ואת התשובות לכל שאלה, כך תוכל/י לראות מהי התשובה הנכונה לכל שאלה והיכן שגיאותיך.

הסבר נוסף ניתן למצוא ב - "איך זה עובד - תרגול spss" או בסרטון ההדרכה להזמנת תרגול spss. במקרים בהם אינך מצליח/ה לפתוח ולעשות שימוש בקובץ, עקב בעיות בהבדלים בין הגרסאות או מכל סיבה אחרת, יש לפתוח את המדריך לפתרון תקלת צפייה בקובץ הנתונים.

 

עלות תרגול אחד למי שאינו מנוי באתר: 19.80 ש"ח. בנוסף למבחן התרגול, ניתן לרכוש סרטון הדרכה באותם נושאים עליהם אתה נבחן מתוך דף לימוד SPSS. בהצלחה!!! 

למנויים גישה חופשית לשיעורים ותרגילים למשך ארבעה חודשים.